جستجو

پیوندها

 

 

 
 

حدیث

امام زمان حضرت مهدي -عجل الله تعالی فرجه الشریف- فرمودند: إِنّا غَیْرُ مُهْمِلینَ لِمُراعاتِكُمْ، وَلا ناسینَ لِذَكْرِكُمْ، وَلَوْلا ذلِكَ لَنَزَلَ بِكُمُ الَّلأْواءُ وَاصْطَلَمَكُمُ الاَْعْداءُ ... ما در رسیدگى و سرپرستى شما كوتاهى و اهمال نكرده و یاد شما را از خاطر نبرده ایم كه اگر جز این بود، دشوارى ها و مصیبت ها بر شما فرود مى آمد و دشمنان، شما را ریشه كن مى نمودند ... احتجاج، ج2، ص323

ساعت و تاریخ و آمار

حرکت نمادین راننده اتوبوس سازمان اتوبوسرانی به مناسبت روز حمل و نقل

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری قائمشهر آقای عارف رضایی راننده ورزشکار و نمونه سازمان، روز جمعه بمناسبت 26 آذر روز حمل و نقل با شعار" ما با قدرت تا آخر ایستاده ایم " در یک حرکت نمادین مسیر 25 کیلومتری از مزار شهدای گمنام امامزاده یحیی ساری تا مصلی شهرستان قائم شهر را به صورت دوی استقامت در مدت 2 ساعت 30 دقیقه پیمود و در پایان مراسم در مصلی جمعه توسط شهردار محترم جناب آقای رحیمی مورد تقدیر و تشکر قرار گرفت.

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی قائمشهر

مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل جدید سازمان اتوبوسرانی قائمشهر

که طی مراسمی  در محل دفتر مدیریت سازمان اتوبوسرانی برگزار گردید، حکم سرپرستی آقای جواد سوادی به وی ابلاغ گردید. همچنین رضا رحیمی نیز با حکمی از طرف شورای اسلامی شهر قائمشهر به عنوان شهردار قائمشهر منصوب شد.

رضا رحیمی شهردار محترم قائمشهر با اشاره به الزام وجود سه خصلت برتر از خداوند متعال، پیامبر اسلام (ص) و ائمه اطهار که به ترتیب شامل کتمان سر و رازداری (خصلت خداوندی) مدارا با مردم (خصلت پیامبری) و صبر و شکیبایی در گرفتاریها و مشقات (خصلت امامان) در وجود هر مومن راستین ابراز امیدواری کردند تا این خصوصیات سرلوحه اعمال تمام انسان ها بخصوص مجموعه پرسنل شهرداری قائمشهر قرار گیرد.

پيام آقای جواد سوادی سرپرست جدید سازمان اتوبوسرانی به مناسبت فرا رسيدن ۲۶ آذر روز حمل و نقل

هُوَ الَّذِي يُسَيِّرُكُم فِي البَرِّ و البَحرِ

او كسي است كه شما را در خشكي و دريا سير مي دهد

يونس ، آيه ۲۲.

بسمه‌ تعالي

بدون شك حمل و نقل در جامعه امروزي نقش بي‌بديلي در همه مناسبات داشته و جزئي لاينفك از زندگي به شمار مي‌رود و امروز مقوله حمل و نقل در بخش‌هاي فرهنگي، اجتماعي و حتي سياسي از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.

در حوزه مديريت شهري نيز يكي از مهم‌ترين موضوعات كه بايد از سوي مسئولان امر مورد توجه قرار گيرد مقوله مهم و كليدي حمل و نقل است.

با توسعه شهرها، افزايش جمعيت و افزايش وسايل نقليه موتوري برنامه‌ريزي براي مقوله حمل و نقل داراي ويژگي‌ها و شاخصه‌هاي خاص خود است و مديريت شهري در قائمشهر نيز با هدف اصلاح وضع موجود در بخش‌هاي مختلف اعم از حمل و نقل عمومي و ... برنامه‌ريزي‌هاي گسترده‌اي داشته است و اميد است كه به مدد همه فعالان اين عرصه بتواند در مسير تحقق اهداف از پيش تعيين شده به موفقيت دست يابد.

در پايان تلاش همه فعالان عرصه حمل و نقل اعم از مديران، كارمندان، برنامه‌ريزان، طراحان و رانندگان خدوم در حوزه‌هاي مختلف را ارج نهاده و اميدوارم همگان در سايه الطاف الهي در مسير خدمت به نظام مقدس اسلامي و پيروي از منويات مقام عظماي ولايت موفق و سرافراز باشند.

 

 

خدمات رسانی رایگان سازمان اتوبوسرانی در سطح شهر به مناسبت هفته دولت

روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری قائمشهر ضمن عرض تبریک و گرامیداشت هفته دولت به اطلاع میرساند تعداد 3 دستگاه اتوبوس جهت سرویس دهی به مردم عزیز به مناسب هفته دولت در نظر گرفته شده است و همشهریان عزیز میتوانند به طور رایگان از این خدمات دهی استفاده نمایند.

کلیه حقوق این وب سایت برای سازمان اتوبوسرانی قائمشهر محفوظ می باشد

Design™ :behline.com