جستجو

پیوندها

 

 

 
 

حدیث

حضرت محمد صلى الله عليه و آله و سلّم : إنَّ العبدَ لَيَرفَعُ يَدَهُ إلى اللّه ومَطعَمُهُ حَرامٌ ، فكيفَ يُستَجابُ لَهُ وهذا حالُهُ ؟! همانا بنده دستش را (براى دعا) به درگاه خدا بالا مىبرد در حالى كه خوراكش حرام است ؛ با چنين حالى ، چگونه دعايش مستجاب شود ؟. إرشاد القلوب : 149 منتخب ميزان الحكمة : 196

ساعت و تاریخ و آمار

پيام آقای جواد سوادی سرپرست جدید سازمان اتوبوسرانی به مناسبت فرا رسيدن ۲۶ آذر روز حمل و نقل

هُوَ الَّذِي يُسَيِّرُكُم فِي البَرِّ و البَحرِ

او كسي است كه شما را در خشكي و دريا سير مي دهد

يونس ، آيه ۲۲.

بسمه‌ تعالي

بدون شك حمل و نقل در جامعه امروزي نقش بي‌بديلي در همه مناسبات داشته و جزئي لاينفك از زندگي به شمار مي‌رود و امروز مقوله حمل و نقل در بخش‌هاي فرهنگي، اجتماعي و حتي سياسي از اهميت بسيار بالايي برخوردار است.

در حوزه مديريت شهري نيز يكي از مهم‌ترين موضوعات كه بايد از سوي مسئولان امر مورد توجه قرار گيرد مقوله مهم و كليدي حمل و نقل است.

با توسعه شهرها، افزايش جمعيت و افزايش وسايل نقليه موتوري برنامه‌ريزي براي مقوله حمل و نقل داراي ويژگي‌ها و شاخصه‌هاي خاص خود است و مديريت شهري در قائمشهر نيز با هدف اصلاح وضع موجود در بخش‌هاي مختلف اعم از حمل و نقل عمومي و ... برنامه‌ريزي‌هاي گسترده‌اي داشته است و اميد است كه به مدد همه فعالان اين عرصه بتواند در مسير تحقق اهداف از پيش تعيين شده به موفقيت دست يابد.

در پايان تلاش همه فعالان عرصه حمل و نقل اعم از مديران، كارمندان، برنامه‌ريزان، طراحان و رانندگان خدوم در حوزه‌هاي مختلف را ارج نهاده و اميدوارم همگان در سايه الطاف الهي در مسير خدمت به نظام مقدس اسلامي و پيروي از منويات مقام عظماي ولايت موفق و سرافراز باشند.

 

 

کلیه حقوق این وب سایت برای سازمان اتوبوسرانی قائمشهر محفوظ می باشد

Design™ :behline.com